Понеділок, 08 лютого 2016
На русскомEnglish
Готель Аква-Плюс

Готель «Аква-Плюс» – це комфортабельні номери, серед яких люкси, люкс+камін, напівлюкси і звичайні номери. Готель розташований в 11 кілометрах від міста Чернівці.

Ресторан Аква-Плюс

Ресторан «Аква-Плюс» пропонує Вам смачну кухню, широкий вибір напоїв та домашній затишок. Організація та проведення весіль, ювілеїв, святкових заходів і ділових зустрічей у банкетному залі.

Сауна Аква-Плюс

До Ваших послуг сауна на дровах, три басейни та зручна кімната для відпочинку. Можливе додаткове обслуговування з бару-ресторану. Сауна працює цілодобово.

Більярдний зал Аква-Плюс

Більярдний зал має сучасне обладнання, що відповідає всім стандартам гри в більярд.

Альтанки та павільйони над озером Аква-Плюс

Комплекс «Аква-Плюс» пропонує організувати Ваш відпочинок у зручних та затишних павільйонах або альтанках, які розташовані безпосередньо над водою на березі мальовничого озера.

Шашлик на березі озера

Пропонуємо Вам організувати приготування шашлику на мангалах, що знаходятся біля альтанок та павільйонів на березі озера.

Обладнаний пляж на березі озера Аква-Плюс

Туристичний комплекс «Аква-Плюс» пропонує комфортний відпочинок на березі озера на спеціально обладнаному пляжі.

Водний спорт на озері Аква-Плюс

На території комплексу «Аква-Плюс» облаштовано волейбольні та футбольні майданчики. В літній період року проводятся змагання водних видів спорту.

Конференц-зал Аква-Плюс

Туристичний комплекс «Аква-Плюс» пропонує проведення конференцій, тренінгів, семінарів у обладнаному конференц-залі до 100 чоловік.

Aqua Beach Club

Aqua Beach Club – літній танцювальний проект, що базується в комплексі «Аква-Плюс». Пляжный клуб розрахований на 2000 відвідувачів.

Тваринний куточок

Додаткові враження та позитивні емоції юним відвідувачам туристичного комплексу «Аква-Плюс» подарує спеціально облаштований куточок живої природи.

Риболовля та полювання Aква-Плюс (Чернівці)

На території комплексу «Аква-Плюс» є спеціально обладнані місця для риболовлі.

Туристично-розважальний комплекс «Аква-Плюс»

У наш час постійної зайнятості та надлишку інформації необхідно належним чином приділяти увагу відпочинку. Бажано такий відпочинок проводити на природі, на свіжому повітрі за містом з сім'єю або в колі друзів в тихій і комфортній обстановці. Саме такі умови для відпочинку пропонує всім бажаючим туристично-розважальний комплекс «Аква-Плюс», який розташований на мальовничому березі озера в 11 кілометрах від міста Чернівці в селі Кам'яна Сторожинецького району.

На території комплексу створені всі умови на будь-який смак для відпочинку відвідувачів різних вікових категорій.

Замовити відпочинок в «Аква-Плюс» можна на веб-сайті. Ви також можете зв'язатися з нами зручним для вас способом.

«Аква-Плюс» працює для Вас без вихідних і протягом усього року. Зручне розташування від міст Чернівці та Сторожинець дає Вам можливість відпочити щодня після роботи.

Якісний відпочинок в Чернівцях та Чернівецькій області в поєднанні з мальовничою природою забезпечить Вам туристично-розважальний комплекс «Аква-Плюс».

Адміністратор: 067 372 24 85, 099 609 42 58

Готель, конференц-зал, сауна, більярд:
099 609 42 59, 097 372 90 07

Замовлення альтанок в лісі: 097 639 66 72

e-mail: info@akva-plus.com