Якісний відпочинок за містом в Чернівцях — «Аква-Плюс»

Про важливість і необхідність відпочинку не варто забувати ніколи. Постійні стреси і депресії, відсутність позитивних емоцій, неправильний режим дня, постійний поспіх, неповноцінне харчування - усе це призводить до нервового виснаження і виникнення багатьох захворювань і проблем зі здоров'ям. Щоб виключити подібне, сьогодні відпочинок Чернівці вам пропонують у туристично-розважальному комплексі «Аква-Плюс».

Відпочинок в Чернівцях і Чернівецькій області можна провести в умовах унікального поєднання комфорту і мальовничої природи, такий рівень забезпечує туристичний комплекс «Аква-Плюс». Ви можете проводити відпочинок у туристичному комплексі, де створені умови для відвідувачів різного віку, разом з сім'єю або в колі друзів.

З нами ви зрозумієте, що відпочинок в Чернівцях може бути найрізноманітнішим, найвеселішим, оригінальним і цікавим. Якщо ви звикли до усамітнення, вам варто віддати перевагу спокійним прогулянкам по узбережжю озера, спогляданню мальовничих природних пейзажів і посиденьок в альтанках або затишному ресторані, що знаходиться прямо над водою. Втім, якщо ви не звикли нудьгувати і навіть на самоті готові веселитися, вашій увазі пропонується доглянутий піщаний пляж з можливістю купання в очищеному озері, різноманітні водні атракціони, сауна на дровах, анімація і дискотека «Aqua Beach Club».

Неабиякою мірою спокійному відпочинку і релаксу сприяє номерний фонд нашого туристично-розважального комплексу. У номерах створена розкішна обстановка, наповнена стилем і затишком.

На території комплексу створені всі умови для комфортного відпочинку та дозвілля:

  • до Ваших послуг сауна, комфортабельні номери та смачна кухня в ресторані-барі з організацією банкетів, весіль та ділових зустрічей;
  • обладнаний пляж з водними атракціонами, для любителів активного відпочинку - риболовля, спортивні майданчики (футбол, волейбол), катання на човнах, альтанки на березі озера з мангалами для приготування шашлику;
  • літній танцювальний проект «Aqua Beach Club»;
  • для юних відвідувачів є живий куточок і обладнані дитячі водні атракціони.

Вам більше немає сенсу шукати відповідний для себе відпочинок в Чернівецькій області. Віддавши перевагу нашому розважальному комплексу, ви виберете найкращий варіант!

Відпочинок в «Аква-Плюс» - це:

  • Високий рівень обслуговування
  • Робота професіоналів
  • Доступна вартість послуг
  • Різноманітність розваг
  • Можливість прекрасно і незабутньо провести час в будь-який час року

Отримайте позитивні емоції, а також заряд бадьорості від відпочинку в комплексі «Аква-Плюс», що на березі озера неподалік від міста Чернівці.

Ми працюємо для Вас без вихідних протягом усього року. Відпочинок на природі в 11 кілометрах від міста Чернівці та поблизу Сторожинця доступний всім кожен день. Приїжджайте до нас і насолоджуйтеся комфортним відпочинком на природі!

Схему проїзду до комплексу Ви можете переглянути на сторінці «Контактна інформація».

Відео огляд відпочинку в Чернівцях — туркомплекс «Аква-Плюс»